OBSC RECREATIONAL SOCCER SCHEDULE U8 GIRLS

Welcome to the Ormond Beach Soccer Club

OBSC RECREATIONAL SOCCER SCHEDULE U8 GIRLS

Boys & Girls U8 Game Schedule (Boys play 7v7 Games, Girls and Crossover Games are 6v6)
Week 1 Date: September 19th Score Field
9:00 AM Team Worden (Girls 1) vs Team Pascoe (Girls 2) 2 A
10:00 AM Team Wittnebert (5) vs Team Charles (Girls 3) 2 B
9:00 AM Team McFarland (2) vs Denard (4) 2 C
11:00 AM Team Stockhammer-Taylor (3) vs Team Hardesty (1) 2 A
Week 2 Date: September 26th Score Field
9:00 AM Team Hardesty (1) vs Team Wittnebert (5) 2 A
10:00 AM Denard (4) vs Team Pascoe (Girls 2) 2 B
9:00 AM Team Charles (Girls 3) vs Team Worden (Girls 1) 2 C
11:00 AM Team Stockhammer-Taylor (3) vs Team McFarland (2) 2 A
Week 3 Date: October 3rd Score Field
9:00 AM Team Charles (Girls 3) vs Team Pascoe (Girls 2) 2 A
10:00 AM Team McFarland (2) vs Team Hardesty (1) 2 B
9:00 AM Denard (4) vs Team Wittnebert (5) 2 C
11:00 AM Team Stockhammer-Taylor (3) vs Team Worden (Girls 1) 2 A
Week 4 Date: October 10th Score Field
9:00 AM Team Pascoe (Girls 2) vs Team Worden (Girls 1) 2 A
10:00 AM Team Hardesty (1) vs Denard (4) 2 B
9:00 AM Team Charles (Girls 3) vs Team McFarland (2) 2 C
11:00 AM Team Stockhammer-Taylor (3) vs Team Wittnebert (5) 2 A
Week 5 Date: October 17th Score Field
9:00 AM Team Worden (Girls 1) vs Team Charles (Girls 3) 2 A
10:00 AM Team McFarland (2) vs Team Wittnebert (5) 2 B
9:00 AM Team Pascoe (Girls 2) vs Team Hardesty (1) 2 C
11:00 AM Denard (4) vs Team Stockhammer-Taylor (3) 2 A
Week 6 Date: October 24th Score Field
9:00 AM Denard (4) vs Team McFarland (2) 2 A
10:00 AM Team Pascoe (Girls 2) vs Team Charles (Girls 3) 2 B
9:00 AM Team Worden (Girls 1) vs Team Wittnebert (5) 2 C
11:00 AM Team Hardesty (1) vs Team Stockhammer-Taylor (3) 2 A
Week 7 Date: October 31st Score Field
9:00 AM Team Pascoe (Girls 2) vs Team Worden (Girls 1) 2 A
10:00 AM Team Hardesty (1) vs Team Wittnebert (5) 2 B
9:00 AM Team Charles (Girls 3) vs Denard (4) 2 C
11:00 AM Team McFarland (2) vs Team Stockhammer-Taylor (3) 2 A
Week 8 Date: November 7th Score Field
9:00 AM Denard (4) vs Team Wittnebert (5) 2 A
10:00 AM Team Worden (Girls 1) vs Team Charles (Girls 3) 2 B
9:00 AM Team McFarland (2) vs Team Hardesty (1) 2 C
11:00 AM Team Stockhammer-Taylor (3) vs Team Pascoe (Girls 2) 2 A